Рибне господарство “Вільшанка”: Відпочинок і риболовля для кожного
Рибне господарство “Вільшанка” пропонує широкий вибір послуг для тих, хто любить рибалку та природу. На вас чекають комфортні умови для відпочинку і ловлі риби на двох локаціях.
Локації для риболовлі:
Перша локація – знаходиться біля першого сторожового будиночка, після дамби. На цій локації ви зможете насолодитися як денною, так і добовою риболовлею. Усі рибальські місця обладнані дерев’яними помостами для зручності рибалок. Тут також є комфортні гостьові будиночки для відпочинку, рибний ресторан і лазня. Для автомобілів передбачена автостоянка, а також є мангали для приготування їжі. За домовленістю рибу, яку ви впіймали, можуть приготувати в ресторані.
Тарифи на 1 локації:
- Денна риболовля – 300 грн. з особи (з 06:00 до 18:00 або з 18:00 до 06:00, ліміт 6 кг на людину)
- Добова риболовля – 400 грн. з особи (24 години, з 06:00 до 06:00 або з 18:00 до 18:00, ліміт 8 кг на людину)
Друга локація – знаходиться біля третього сторожового будиночка, після дамби. Тут дозволена тільки денна риболовля. Рибальські місця на цій локації розташовані безпосередньо на березі водойми.
Тарифи на 2 локації:
- Денна риболовля – 300 грн. з особи (з 06:00 до 18:00, ліміт 6 кг на людину)
Основні умови:
- На обох локаціях дозволено ловити не більше ніж на 3 снасті.
- Діти рибалок віком до 10 років можуть відпочивати на водоймах безкоштовно.
Приходьте на “Вільшанку”, щоб відпочити на природі, насолодитися риболовлею і комфортними умовами!
